Головна / Огляд ЗМІ / У Тернопільських школах проведуть «Уроки Майдану для школярів»

У Тернопільських школах проведуть «Уроки Майдану для школярів»

801115mТернопільським дітям розкажуть про революційні події. «Уроки Майдану для школярів» планують провести у всіх школах обласного центру. Про це повідомив заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра.

За його словами, спеціальні години, присвячені цій темі, будуть відведені у загальноосвітніх школах міста вже наприкінці лютого. «Події, які відбулися на Грушевського і Майдані Незалежності однозначно увійдуть в історію України. Ближче до весни ми хочемо зробити в школах міста «уроки Майдану», де в доступній формі, простими словами діти дізнаються більше про все, що відбувалося і відбувається в країні, – каже Леонід Бицюра. – Це потрібно для того, аби молодь зрозуміла, що без контролю влада перетворюється на терориста, а тому має завжди відчувати суспільний нагляд».

Місцеві мешканці таку ідею теж радо підтримують і переконані – це піде лише на користь інтернет-залежним школярам. «Потрібно, щоб дітям розповідали про Євромайдан не вчителі, а його активісти, бо ті, хто хоча б день був на барикадах в Києві, ніколи вже не забуде тих відчуттів, того духовного піднесення в бажанні захистити свою країну від владних окупантів, – ділиться думками 39-річний тернопільський підприємець Олег Кравчук. – Я й сам там провів не одну ніч, і можу з впевненістю сказати, що українці – сильна нація, готова стояти до кінця. Ми століттями виборюємо свободу, сотні років нас ставлять на коліна, а ми піднімаємося і робимось лише сильнішими. І події Майдану не можуть забутися, а, відтак, підростаюче покоління має з кого брати приклад, бо живемо ми в революційний час».

Джерело: Свобода

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top