Головна / Огляд ЗМІ / У соцмережах збирають історії життя загиблих Героїв Майдану

У соцмережах збирають історії життя загиблих Героїв Майдану

1У соцмережі Фейсбук з’явилася сторінка пам’яті за загиблими на Євромайдані «Небесна сотня», яка збирає історія життя Героїв Майдану. Водночас, створено однойменний сайт пам’яті загиблих Євромайдану nebesnasotnya.com.ua, який наразі розробляють.
«Ми створюємо сайт пам’яті за жертвами Євромайдану. В Інтернеті поширюються цифри, списки загиблих, але полеглі люди – це значно більше за рядок статистики. Наша мета – знайти історії життя Героїв, розповісти про них, пам’ятати їх. А також ми хотіли б допомогти сім’ям загиблих. Тому просимо долучатися до нашого проекту і надсилати нам будь-яку інформацію, фотографії, відео. Це може бути історія матері, коханої, побратима. Важливий кожен! Чекаємо на ваші листи –silent.sotnya@gmail.com», – повідомляється на сайті «Небесна сотня».
Також, як зазначається у Фейсбук, потрібні волонтери на Майдан для спілкування з майданівцями про загиблих, історії про них, а також волонтери для дистанційної роботи – обробки і пошуку інформації, створення сторінок-портретів про кожного загиблого Героя Майдану, редагування сторінок у соцмережах.
Контакти: silent.sotnya@gmail.com, skype: hannnusya, 0634275278 (Анна).
«Ніколи не забудемо. Нехай пам’ятає весь світ», – йдеться на сторінці «Небесна сотня» у Фейсбук.

Джерело: like.te.ua

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top