Головна / Огляд ЗМІ / У семи районах області відкрили підрозділи жіночої самооборони

У семи районах області відкрили підрозділи жіночої самооборони

d9c2b32d693a7d1dcfe99bb1096116bcІдея створення самооборони виникла у народі, під час віче, на майдані. І коли почали записувати добровольців багато виявило взяти участь і жінок. Таким чином виникла ідея про створення окремого жіночого підрозділу. Зараз такі загони створено у семи районах області. У місті є вже перша сотня, вона поділена на десятки і призначено десятників.

“На даний час із цими людьми проводиться навчання за різними профілями. Це патрулювання вулиць міста, надання першої медичної допомоги, волонтерство та інші види робіт які можуть виконувати жінки. У підрозділі є люди різної вікової категорії від 20 до 60 років. Молоді дівчата, які займаються спортом, будуть нести вахту на вулиці, біля палаток старші чергуватимуть у приміщеннях, на кухні виконуватимуть роботу яка кому під силу. Бажаючим записатися в жіночий загін можна у наметі оргкомітету Штабу національного спротиву, який розміщений біля Театрального майдану, а також на 5-му поверсі будівлі облради”, – зазначила член штабу Національного спротиву Марія Чашка.

Джерело: Тернопіль Вечірній

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top