Головна / Огляд ЗМІ / У мороз і вітер тернополяни таки зібралися на «Віче пам’яті»

У мороз і вітер тернополяни таки зібралися на «Віче пам’яті»

0f989d8ae5eab5f02ef679feb03ff2f8Незважаючи на мороз і вітер, декілька сотень тернополян прийшли 2 лютого на “Віче пам’яті” до пам’ятника Степану Бандері. Захід розпочався із Богослужіння за тих, хто загинув у цьогорічній боротьбі за незалежність України. Окрім того, присутні хвилиною мовчання вшанували героїв Євромайдану. Після цього один за одним політики, депутати і громадські діячі запевнили людей, що готові боротися за справді незалежну Україну до кінця.

“Оргкомітет продовжує працювати. Цілодобово в обласній раді відбувається прийом депутатів, тобто ми діємо в рамках чинного законодавства. Окрім того, приміщення обласної ради є власністю громади і кожен житель нашої області має право там перебувати. Та найважливіша боротьба відбувається в Києві. Ми сподіваємося, що цього тижня настане переломний момент і в парламенті вдасться подолати існуючу систему, яка призвела до зубожіння народу. Маємо велику надію на наших депутатів, які будуть виборювати краще життя для людей”, – зазначив депутат і голова виконкому облради Володимир Стаюра.

Заступник міського голови Леонід Бицюра запевнив, що, незважаючи на клопотання прокуратури щодо скасування рішення міської ради з приводу перейменування майдану Мистецтв на майдан Героїв Євромайдану, така площа в нашому місті таки буде. “Депутати будь-якого рівня є представниками народу. Тернополяни висловили бажання мати в своєму місті майдан, названий на честь сучасних героїв боротьби за незалежність. Думку і вибір жителів міста потрібно поважати, тому прокуратура не має права забороняти це втілювати в життя”, – наголосив Леонід Бицюра.

Джерело: Тернопіль Вечірній

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top