Головна / Рецензії / Тернополянин написав молодіжний гімн міста

Тернополянин написав молодіжний гімн міста

x_9afdeefdВідомий молодий виконавець з Тернополя Петро Амбрик, лідер гурту Бебра Aurora, перебуваючи в столиці Австрії на навчанні написав пісню про рідне місто Тернопіль “Тернопіль…! Моє Європейське Місто”. Пісню вже встигли наректи, як новий молодіжний гімн міста Тернопіль, – пише express.te.ua 

Як відомо, Петро Амбрик став широко популярним серед тернополян завдяки музичним проектам “Горизонт” та Бебра Aurora. Також, свого часу Петро співав на бек-вокалі будучи клавішником кавер-групи Гуарана, що широко гастролювала клубами Західної України та рідного Тернополя.

Професійна пісня, на аматорське відео “Тернопіль…! Моє Європейське Місто!” широко стало популярним в мережі YouTube.

Як дізналась редакція express.te.ua, композицію “Моє європейське місто Тернопіль”написав і виконав Петро Амбрик перебуваючи в Австрії.

В монтажі звуку та відео взяли участь його колеги-європейці Ranya Abd El Shafy, Alexander Hirner та інші,

“Тернопіль, місто, яке дійсно в самому центрі української культури і може бути прикладом того, як змінюватись та використовувати можливості майбутнього.

Це відео для тих, хто вірить у самовизначенність. Багато можливо, якщо дозволити молоді самим вибирати свою долю.
Діліться уим, якщо ви відчуваєте і думаєте так само. Час змін настав!”, – Петро Амбрик.

Джерело: express.te.ua 

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top