Головна / Огляд ЗМІ / Тернополяни започатковують акцію на Майдані у Києві

Тернополяни започатковують акцію на Майдані у Києві

1391515923398Солдатські та міліцейські каски розмалюють у блакитний колір тернополяни разом з львів’янами на київському Майдані. Таким чином хочуть зняти напругу серед людей.
Акцію організовують хлопці, які зараз стоять на початку вулиці Інститутської, саме на тому місці, де вбили не одну людину.
- Хочемо принаймні спробувати зняти ту психологічну напругу, яку відчувають люди, – каже житель Теребовлі Роман Пальчинський. – Зараз біля нашого намета йдуть тисячі людей у сльозах. Несуть квіти. І людям, які й так пережили жахіття, з якими зараз працюють психологи, потрібна віддушина.
Зі слів чоловіка, блакитні каски носитимуть люди, які виступають за стабілізацію ситуації. За те, щоб життя ввійшло у мирний ритм.
- Крім цього, багато людей носять каски, відібрані у “беркутівців”, – каже чоловік. – Але ці шоломи викликають підсвідому агресію у більшості мітингувальників, які натерпілися багато від міліціонерів у таких самих касках. А перефарбувавши ці шоломи у інший колір можна легко впоратися із цією проблемою.
До слова, багато людей ще під час активних сутичок перефарбовували міліцейські шоломи. “Щоб не получити від своїх” – пояснювали вони.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top