Головна / Огляд ЗМІ / Тернополянка встановила новий рекорд

Тернополянка встановила новий рекорд

o-ralkoТернопільські легкоатлети Іван Стребков та Оксана Ралько стали чемпіонами України з цього виду спорту.

Чемпіонат України серед дорослих та молоді (U-23) відбувався у Сумах з 19 до 21 лютого і зібрав спортсменів з усіх куточків України. Наш Іван Стребков, який навчається у економічному університеті і представляє товариство “Динамо” став чемпіоном у бігу на 3000 м. А студентка педуніверситету Оксана Ралько стала першою у бігу на дистанції 400 м у молодіжній групі. При цьому наша землячка встановила новий рекорд Тернопілля на цій дистанції серед дорослих. Чотиристаметрівку дівчина подолала за 54:83 сек.
Додамо, що змагатися у фіналі Оксані Ралько довелося зі значно старшими спортсменками. Втім, дівчина показала клас і також посіла 5-те місце у заліку дорослих легкоатлетів.
Ще одна студентка педуніверистету Наталія Солтан виборола срібну нагороду серед молоді та стала четвертою серед дорослих. Легкоатлетка виступила у бігу на дистанції 3000 м.
Додамо, що ця трійка спортсменів тренується у школі вищої спортивної майстерності під керівництвом Михайла і Тетяни Борейко.
Загалом збірну Тернопілля на чемпіонаті України у Сумах представили 16 спортсменів. Друге місце у секторі для метання ядра посів Андрій Бородкін. Юлія Баралей була четвертою у бігу на 400 м, а Олег Данилюк став сьомим у секторі для стрибків у довжину. У вісімку кращих також увійшли Микола Скоромний, Наталія Олійник та Віктор Ворко.
У загальному заліку збірна Тернопілля посіла 9-те місце серед молоді та 12-те – серед дорослих.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top