Головна / Огляд ЗМІ / Тернополян закликають на попереджувальний страйк

Тернополян закликають на попереджувальний страйк

straikШтаб національного спротиву Тернополя закликає усі трудові колективи міста і кожну людину зокрема не працювати з 11:00 по 12:00 годину. Також мітингувальники запрошують в цей час виявити свій мирний протест біля стін Тернопільської облдержадміністрації.

«Страйк – це один з тих мирних методів протесту, який має продемонструвати злочинній владі, що український народ, який не на майдані, а скажемо так «за станком», теж вимагає відповідних змін і порядку в країні», – зазначив член Штабу національного спротиву Тернополя Ігор Яворський.

Нагадаємо, на минулому недільному віче Віталій Кличко закликав долучитись до загальноукраїнського попереджувального страйку. У свою чергу тернопільські страйкарі заявили, якщо влада не візьме до уваги попередження народу, люди приєднаються і до безстрокового протесту.

Джерело: Свобода

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top