Головна / Огляд ЗМІ / Тернополян просять не панікувати

Тернополян просять не панікувати

450px-UNSO-flag.svg20 лютого я спробувала поспілкуватися з працівниками гарячої лінії міської ради, на яку приймаються усі тривожні дзвінки тернополян. Проте зробити це було дуже важко – телефони дзвонили кожних дві секунди і черговий не мав змоги розмовляти з посторонніми, пише Люба Вовк.

Я була в кабінеті чергового лише якихось 5 хв, але за цей час усі дзвінки, які поступали від тернполян стосувалися паніки щодо присутності тітушок в місті.

- Доброго дня, у нас на бульварі Д.Галицького стоять якісь підозрілі чоловіки. Це мабуть іногородні тітушки, – дзвонить пенсіонерка.

Перед черговим стоять великі плазмові екрани на яких в режимі реального часу транслюються зображення усіх веб-камер міста. Чоловік одразу ж дивиться, що показує вебка з бульвару Галицького.

- Пані, ви перевіряли у них паспорт? Чому стверджуєте, що вони іногородні? – уже втомлено від одноманітних панічних повідомлень питається чоловік. – Ми, звичайно перевірятимемо вашу інформацію, але я вам даю гарантію, що вона не підтвердиться. З усіх дзвінків, які нам поступають про тітушок, 99% інформації не підтверджується.

Перед черговим на столі три мобільних телефони, зі стаціонарними та мобільними номерами, також спеціальний пульт, який дозволяє тримати прямий зв’язок з усіма кервниками комунальних установ міста.

Вийшовши “з квадратними очима” із кабінету я полегшено видихнула. Ділилася з друзями емоціями: “Я думала, що журналістам зараз нема коли дихнути, бо багато роботи. Але ж ні, виявляється є люди, які працюють в пеклі. Не хотіла б я опинитися на їхньому місці, бо, здається, заспокоїти тернополян, які дзвонять мало що не в істерії – нереально”.

До слова, так працює гаряча лінія міської ради у звичайному режимі в мирний час.

Люба Вовк

Джерело: Погляд

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top