Головна / Огляд ЗМІ / Тернополян безкоштовно навчатимуть польської

Тернополян безкоштовно навчатимуть польської

devyat-prichin-vyuchit-polskij-yazyk-1553_XLНавчальний клуб польської мови відкривають у обласній бібліотеці для молоді 20 лютого. Безкоштовні курси діятимуть щочетверга з 17 до 18.00. Також у бібліотеці є курси англійської та німецької мови.

До слова, ми писали нещодавно про безкоштовні курси іноземних мов у Тернопільській обласній науковій універсальній бібліотеці
- Ці заняття – для початківців, – каже працівник бібліотеки Ірина Драч. – Тобто для тих, хто вчитиме польську з нуля. Але ми також плануємо відкривати розмовні курси польською, для тих, хто краще володіє мовою.
У бібліотеці планують набрати одну групу без вікових обмежень. Для того, щоб відвідувати уроки польської потрібно бути читачем бібліотеки та мати абонемент. Вестиме курси волонтер з Тернополя – викладач польської мови Андрій Рашевський.
- Якщо наберемо людей для розмовної польської мови, то відкриємо і таку групу, – каже пані Ірина. – Крім польської мови у нашій бібліотеці є ще курси німецької мови, які діють два роки та англійської мови, які у бібліотеці вже протягом восьми років.
Заняття із німецької мови проводять щопонеділка о 17.00, а англійської щовівторка теж о 17.00.
- Ми ще хочемо зробити безкоштовні заняття для дітей шкільного віку, – каже пані Ірина. – Діток навчатимуть німецької та англійської мови від початку програми. Для відвідувань цих занять дітям теж потрібно бути читачами бібліотеки і мати абонемент.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top