Головна / Огляд ЗМІ / Тернопільський тролейбусний парк поповниться новими машинами

Тернопільський тролейбусний парк поповниться новими машинами

156_01-1-300x225Незабаром мешканців міста обслуговуватимуть ще 5 нових тролейбусів. На це виділено з міського бюджету 1 мільйон 400 гривень. Вони прибудуть із Чехії. Місто не перший рік купує такі машини, які експлуатувалися на дорогах європейських країн. Тролейбусний парк вже налічує десяток таких машин. Вони досить успішно працюють на лінії є достатньо комфортними і вмістимими. Один такий тролейбус вміщує до 160 пасажирів.

“Новий електротранспорт місто самостійно придбати не може. Вартість одного нового тролейбуса близько 2 мільйонів гривень. Держава категорії пільговиків розширює, а фінансування на придбання та обслуговування не передбачене. З 2009 року вона не виділила ні копійки, зате дала масу пільговиків. Сьогодні ми перевозимо понад 52 тисячі людей які користуються пільгами”, – зазначив начальник управління транспорту і зв’язку Тернопільської міської ради Ігор Мединський.

Джерело: Тернопіль Вечірній

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top