Головна / Мистецтво / Тернопільський школяр став лауреатом Всеукраїнського конкурсу

Тернопільський школяр став лауреатом Всеукраїнського конкурсу

110191812Тернопільський школяр став лауреатом першого Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Щасливі діти українські – на коні»

Як стали знаним художником серед Української еліти майстрів пензля і залишатися звичайною дитиною знає учень п’ятого класу спеціалізованої школи №29 з поглибленим вивченням іноземних мов – Павло Шачко. В свої дванадцять років Павлик встиг прийняти участь у всеукраїнських, міських, аматорських та навіть інтернаціональних художнів конкурсах.

Як зізнається мама Павла, Наталя Шачко, в родині немає художників, ба навіть тих, хто коли-небудь займався б малюванням, тому талант сина вони виявили не самі, допомогла їм вихователька дитячого садка. Вона зауважила, що малюнки Павла значно відрізняються від інших дітей, вони дивніші а тому і цікавіші. Хлопець любив малювати все, але професійно почав навчатися цим ремеслом у дев’ять років. Його без вступних іспитів зв’яли до Тернопільської художньої школи у групу до художника Миколи Дмітруха. Тут Павлик почав по справжньому себе проявляти.

h_O4GehwrQw-225x300У дитячому національному конкурсі “Я козацького роду! Павлик зайняв перше місце. Його колоритний запорожець з оселедцем, сподобався не тільки журі, але і директорові видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» Іванові Малковичу, який приїхав спеціально, щоб вручити молодому таланту цілу сумку книг. Перемогу хлопець здобув і на міжнародному фестивалі «Казковий карнавал», де його нагородили єдиним іменним дипломом у номінації «Образотворче та прикладне мистецтво». Та найбільше родина гордиться перемогою юнака у першому Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнку «Щасливі діти українські – на коні», де його визнали кращим з понад 2000 дітей з усіх куточків України.

Павлик свою «щасливу дитину на коні» створював вдома, за таким заняттям кожного вечора спостерігала його молодша сестричка, 7-річна Настуся яка також вирішила намалювати свого коня. «Твій кінь більше схожий на жирафу, – жартує над сестрою Павло». Проте, «жирафа» дівчинки також отримала перше місце у номінації «Краща позаконкурсна робота».

За свою роботу Павлик отримав грошову нагороду. Крім того, роботи всіх лауреатів надруковано у календарі на 2014 рік.

Джерело: Свобода

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top