Головна / Огляд ЗМІ / Тернопільський ринок закрили

Тернопільський ринок закрили

ea38fdb7d5_102181ТОВ “Тернопільський міський ринок” сьогодні не працюватиме задля безпеки і підприємців, і покупців. Наразі вже закрито 95% торговельних точок.
Про це повідомив голова регіональної ради підприємців Тернопілля, гендиректор ТОВ “Тернопільський міський ринок” Юрій Ворко.
- До цього змушують події, які відбуваються зараз в Тернополі, – каже він. – Сьогодні вранці на території ринку з’явились невідомі мені хлопці, які почали говорити про те, що будуть закривати точки. Почали закривати вхідні і вихідні ворота і так далі. Тож, задля безпеки підприємців, збереження їхнього майна і власного, вирішили припинити нині роботу.
Підприємці з ринку, закривши точки, збираються піти на Майдан. На місці залишатиметься адміністрація, охорона. Також згодом організовуватимуть підприємців у групи задля тієї ж перевірки ситуації.
- Ми зараз фактично не захищені, – поставитись з розумінням продовжує він. – Підприємців я би попросив поставитись з розумінням, просив би витримки, спокою і не допускати протистоянь.
Чи працюватиме ринок завтра – вирішуватимуть теж завтра. Однак, як каже пан Ворко, потрібно, щоб усі усвідомили – бізнес повинен працювати. Не можна, аби він зупинився. Інакше буде ланцюгова реакція, і це відіб’ється і на податках, і зарплатах, інших виплатах.
Про те, що сьогодні вранці слкадно було потрапити на ринок, говорять і деякі з тернополян.
- Десь в одинадцятій хотіла зайти на ринок, – каже тернополянка Ірина М. – Однак, буквально перед носом браму почали зачиняти.
Люди просили не заходити, каже жінка. Мовляв, ринок зачинається задля підтримки майдану. Також говорили, що день без ринку можна пережити.
- Продавці, як пояснювали вони, збирались на Майдан, – додає Ірина.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top