Головна / Огляд ЗМІ / Тернопільський фотограф про події в Києві

Тернопільський фотограф про події в Києві

1-170-300x300Фотографа з Тернополя Віктора Гурняка сьогодні побили силовики в Києві під час сутичок. Чоловік каже, що його не врятувало журналістське посвідчення.

“Журналістське посвідчення не рятує від ментів. “Ей ти пі**”, “шпион” і + отримав пару ударів від мента. Намагалися розбити камеру і забрати телефон. Рядові при бажанні розірвали б, старший заспокоїв. Пощастило”, – написав Гурняк в себе на сторінці.

Віктор зараз у приміщенні Верховної ради. Написав, щоб не хвилювались за нього. Зараз він скидає фотографії з сутичок.

Крім того, Віктор Гурняк поділився враженнями від останніх подій.

“Внутрішній дворик Шовковична-Інститутська. Протистояння. 40-50 силовиків, в основному Беркут, захищаються щитами від каміння, що кидають активісти з даху. Беркутівці також відстрілюються. Кілька коктейлів з даху полетіло на припарковані авто, погасили. Попередньо була спроба штурму активістів через під’їзди. Горів будинок, пожежники евакуювували людей. Мешканці також виносили цінності з квартир. Кілька силовиків травмовані гранатою. Пситуація “счас ми вас сделаем уйо**”.

Віктор повідомляє, що в силовиків є зброя, він бачив 10-15 рушниць.

Джерело: Доба

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top