Головна / Огляд ЗМІ / Тернопільських журналістів запрошують на тренінг «Про європейську інтеграцію по-новому»

Тернопільських журналістів запрошують на тренінг «Про європейську інтеграцію по-новому»

IMG_04407-8 лютого (п’ятниця-субота) в Чернівцях відбудеться тренінг для журналістів і редакторів друкованих та електронних ЗМІ з Чернівецької, Тернопільської, Івано-Франківської та Хмельницької областей «Про європейську інтеграцію по-новому».
Євроінтеграційна тематика в ЗМІ набуває особливого значення в світлі подій останніх місяців, коли сотні тисяч людей вийшли на вулиці на знак протесту проти відмови керівництва України підписати Угоду про асоціацію з ЄС.
Що на практиці означає відмова від підписання Угоди і за яких умов можливе повернення до неї? Які нові можливості та виклики вона нестиме для українського виробника та споживача? В яких моментах зближення України з ЄС та з проросійськими економічними об’єднаннями можливі одночасно, а де – суперечать одне одному?
Написання статей з візових питань, типові помилки при висвітленні тематики євроінтеграції, практичні навички пошуку “європейских” інформаційних приводів, цікавих читачеві місцевих ЗМІ – про це та інше учасники тренінгу почують від журналістів Сергія Сидоренко («Коммерсантъ-Украина») та Анатолія Марциновського («Газета по-українськи»), які спеціалізуються на висвітленні європейських питань.
Участь у тренінгу безкоштовна. Організатори забезпечують учасників, харчуванням, для іногородніх учасників передбачена можливість компенсування витрат за проживання та проїзд. Кількість учасників обмежена.
Організатор тренінгу – Молодіжна громадська організація «Сучасний Формат» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Для участі в тренінгу необхідно до 2 лютого2014 року заповнити онлайн-анкету та надіслати на адресу mgo.sformat@gmail.com лист від редакції, який свідчить про її згоду на участь працівника у тренінгу.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top