Головна / Огляд ЗМІ / Тернопільська обласна міліція залишилась без керівника?

Тернопільська обласна міліція залишилась без керівника?

konf1-210x300Сьогодні під час зустрічі з підлеглими начальник обласного управління МВС Віктор Сак заявив, що залишає Тернопіль, бо йде у відставку. Екс-очільник обласної міліції повідомив також, що відповідний рапорт про відставку він вже написав.

Нагадаємо, що на посаду він був призначений рівно два роки тому – 23-го лютого. Сам Віктор Сак родом з Баришівського раону Київської області. За спеціальністю правознавець, управлінець у сфері правопорядку. Закінчив Національну академію внутрішніх справ України, магістратуру управління цього навчального закладу. Службу в органах внутрішніх справ розпочав з 1989 року, пройшовши шлях від міліціонера роти патрульної служби до заступника начальника департаменту міліції громадської безпеки – начальника управління охорони громадського порядку Міністерства внутрішніх справ України. Віктор Сак очолював Броварський міський відділ міліції в Київській області, Солом’янське та Деснянське районні управління органів внутрішніх справ у Києві.

Хто стане намісником Віктора Сака поки що невідомо.

Джерело: svoboda.te.ua

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top