Головна / Огляд ЗМІ / Тернопіль прикрашений кольоровими стрічками

Тернопіль прикрашений кольоровими стрічками

P1140318Днями, після завершення віче тернополянки різного віку пов’язали на дерева біля обласної ради кольорові стрічки, як висловлення своєї позиції щодо подій в Україні. Такий захід був ініційований тернопільськими матерями і підтриманий Штабом національного спротиву. Від підніжжя пам’ятника Степану Бандері учасники віче зробили живий коридор, аби найменші жителі нашого міста могли урочисто пройти до облради. Потім дівчата, жінки зі своїми дітками, бабусі із онуками неквапливо зав’язували стрічки на деревах.

“Акцію запропонували жительки Тернополя, які звернулися особисто до мене, як до керівника жіночих загонів народної самооборони. Вони сидять вдома, працюють, доглядають за дітьми, тому не мають можливості нести вахту, бути в Києві і т.д., але хочуть бути корисними суспільству і висловити свою позицію. Вони підтримують вимоги Майдану і хочуть, аби їхні діти жили у правовій державі. В результаті виникла ідея проведення “Ходи віри” матерів і дітей. Головна мета – показати діючій владі, що з Україною солідарні всі громадяни”, – розповіла Марія Чашка.

Акція розпочалася в Тернополі, але активісти в інших містах уже висловили бажання підтримати її.

Джерело: Тернопіль Вечірній

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top