Головна / Суспільство / “Театр діалогу” присвячений подіям на Євромайдані

“Театр діалогу” присвячений подіям на Євромайдані

theatre012З 13 до 16 лютого в п’яти містах України проходитимуть воркшопи “Театр діалогу”, які присвячені подіям на Євромайдані.

“Театр діалогу” – це документальний театр, де немає професійних акторів, в ньому грають різні люди, а спектакль – це переказ їхніх особистих історій, розповідає видання «Української правди»

Проект був ініційований групою майданівців, для того, щоб по-новому поглянути на нинішні події та активізувати співпричетність людей до них.

“Коли до Києва приїхав постановник Ялмар Хорхе Жоффре-Айхорн і побачив, що тут відбувається, своїми очима, виникла ідея запросити режисерів з усього світу, щоб вони підтримали українців не лише на політичному, а й загальнолюдському рівні”, – розповідає одна з ініціаторів “Театру діалогу” Оксана Потапова.

На запрошення відгукнулися шість тренерів з Німеччини, Бельгії, США, Індії, Колумбії та Ірландії. А заявки на участь подали близько 180 людей.

Під час триденних воркшопів учасники розповідатимуть свої історії, обговорюватимуть один з одним нинішні події і вчитися грати. З досвіду тренерів, трьох днів для цього цілком достатньо.

Підсумком проекту стане постановка, яка відбудеться 16 лютого, в Києві, Донецьку, Чернігові, Чернівцях та Львові.

Джерело: Свобода

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top