Головна / Огляд ЗМІ / Свято зими у Тернополі скасували

Свято зими у Тернополі скасували

93017184У зв’язку з погодними умовами та за результатами соціального опитування тернополян, відзначення Дня зими 15 -16 лютого у місті не буде. Замість цього свята у Тернополі планують провести народну олімпіаду.
«Було проведено опитування серед жителів міста щодо святкування у Тернополі Дня зими, – розповідає Леонід Бицюра, заступник міського голови. – У зв’язку з останніми подіями та погодними умовами більше 50 відсотків опитаних висловили думку щодо недоцільності проведення свята, а організації спортивно – масових змагань. Тобто замість Дня зими буде проведено народну олімпіаду. Скоріш за все це будуть найближчі вихідні, але оргкомітет сьогодні завтра визначить точну дату».
Також оргкомітет вирішить , які види змагань будуть представлені на олімпіаді, та місце її проведення.
«Скоріш за все це буде територія біля озера, – зазнається Леонід Олексійович. – А дехто з тернополян запропонував ввести в олімпіаду змагання з кидання на дальність старої бруківки».

Джерело: www.rada.te.ua

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top