Головна / TOP / Шевченко завжди надихав українців. Відкриття виставки

Шевченко завжди надихав українців. Відкриття виставки

Фото1182З нагоди 200-ї річниці святкування дня народження Тараса Шевченка у галереї тернопільської Спілки художників 6 березня планується відкриття виставки. Живопис і графіку про українського поета представлять тернопільські митці.

Така виставка стала доброю традицією у Тернополі. Зважаючи на події в нашій країні слова Кобзаря сьогодні є дуже актуальними. Особливого звучання набуває цитата «Славних прадідів великих правнуки погані!». «Шевченко завжди був натхненником для свідомих українців, а його творчість, як ілюстрація безперервної боротьби за свободу, у важкі часи піднімала дух і приносила віру»

Свою творчість Шевченко почав як художник, але переважав в ньому талант поета революційного спрямування, поета, котрий вийшов з глибин українського народу, розумів становище, переконання та сподівання українців. За допомогою своїх віршів Великий поет мав намір показати справжнє становище українців в ті часи, нічого не приховуючи, говорячи у своїх поезіях тільки правду.

 

Оксана Ратушняк

На Валовій

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top