Головна / Огляд ЗМІ / СБУ ухвалили рішення про початок антитерористичної операції

СБУ ухвалили рішення про початок антитерористичної операції

ab7ef3f2bf60866f47349c06ccd3327b1391003524Служба безпеки та Антитерористичний центр України ухвалили рішення про початок проведення на території України антитерористичної операції.

Про це йдеться у заяві голови СБУ Олесандар Якименка, оприлюдненій на сайті відомства – повідомляє ukrinform.ua
«Радикальні і екстремістські угруповання своїми діями несуть реальну загрозу життю мільйонам українців. В зв’язку з цим, Службою безпеки та Антитерористичним центром України сьогодні прийнято рішення про початок проведення на території України антитерористичної операції», – заявив Якименко.
З огляду на таке рішення в державі запроваджуються заходи щодо посилення безпеки охорони громадського порядку та державного кордону, підкреслив голова СБУ.
За його словами, нині в багатьох регіонах держави захоплюються органи місцевої влади, структури Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки, прокуратури, військові частини, склади з боєприпасами. Горять приміщення судів, вандали нищать приватні помешкання, вбивають мирних громадян. Тільки за останню добу понад 1500 одиниць вогнепальної зброї і 100 тисяч набоїв, опинилися в руках злочинців.
«Сьогодні відбувається свідоме, цілеспрямоване застосування насильства, шляхом підпалів, убивств, захоплення заручників, залякування населення з метою досягнення злочинних цілей. Все це з використанням вогнепальної зброї. Це вже не прояви тероризму – це конкретні терористичні акти!» – наголосив Якименко.При цьому він підкреслив, що рівень суспільної небезпеки, який існує в Україні, потребує залучення усіх суб’єктів, які безпосередньо здійснюють боротьбу з тероризмом. Згідно із Законом України «Про боротьбу з тероризмом» до цієї роботи залучені Служба безпеки України, Міністерство внутрішніх справ, Міністерство оборони, Державна прикордонна служба України, центральні та місцеві органи влади.
Керівник спецслужби звернувся до громадян України з проханням зберігати спокій та дотримуватись закону.
Він також додав, що вже поінформував Президента держави про рішення щодо проведення антитерористичної операції.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top