Головна / Проекти / Проекти конкурсу «Зроби своє місто кращим» реалізують у школах

Проекти конкурсу «Зроби своє місто кращим» реалізують у школах

IMG_7997Презентація проектів учасників конкурсу «Зроби своє місто кращим» відбулася у Тернопільському національному педагогічному університеті імені В. Гнатюка. Конкурс, метою якого є залучення творчих та активних студентів (магістрантів різних спеціальностей) до розвитку міста, тривав у виші з 27 по 31 січня.
Третій рік поспіль його організовує кафедра інформатики та методики її викладання спільно з громадською ініціативою «Громада і місто». Підтримує конкурс і Тернопільська міська рада.
Цього року на конкурс було подано 170 робіт, але презентували лише деякі з них. На презентацію завітали міський голова Сергій Надал, його заступник Леонід Бицюра.
«Завдяки студентській креативності у світі було втілено багато успішних проектів, наприклад започаткування віртуальної мережі Facebook Марком Цукербергом – наголосив міський голова Сергій Надал. – Студентство – рушійна сила багатьох суспільних процесів. Про це свідчать останні знакові події в Україні. Тому нам, представникам міської влади, дуже важливе ваше бачення розвитку Тернополя, ваші ідеї та пропозиції».
Серед запропонованих ідей – шляхи покращення екології міста, доріг, здоров`я населення, шляхи вирішення проблем дітей-сиріт, дітей-інвалідів, працевлаштування молоді, пропаганда здорового способу життя тощо.
«Студенти розробили багато цікавих та оригінальних проектів, реалізація яких допоможе зробити наше місто кращим та комфортнішим, – зазначив заступник міського голови Леонід Бицюра. – Конкурсанти запропонували новий погляд на «старі» проблеми різних галузей. Проекти розроблено достатньо кваліфіковано, тому нам доводиться обирати кращих з кращих».
Захист конкурсних робіт відбувся 31 січня. Але переможців ще не визначили.
«Робіт є дуже багато. Для того, щоб визначити переможців, потрібно детально ознайомитися з усіма проектами, – констатував координатор громадської ініціативи «Громада і місто» Ігор Ковалик. – Тому наразі триває вивчення та оцінка робіт членами оргкомітету. Згодом кращі проекти будуть запропоновані для реалізації в школах та на комунальних підприємствах. А роботи, які мають бізнес складову, розгляне Регіональна рада підприємців Тернопільської області».

Джерело: www.rada.te.ua

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top