Головна / Проекти / Повідомити міську раду про важливу проблему можна на веб-порталі «Відкрите місто»

Повідомити міську раду про важливу проблему можна на веб-порталі «Відкрите місто»

content_DSCF1994Веб-портал «Відкрите місто», за допомогою якого мешканці Тернополя можуть повідомити міську раду про важливу для громади проблему, презентували 27 лютого у Тернопільській міській раді.

Створення таких ресурсів – ініціатива громадської організації «Центр Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу» за фінансової підтримки міжнародної благодійної організації «Фонд Східна Європа» у рамках програми «Відкрите місто: посилення участі громадян у розвитку місцевої громади».

Проект спрямований на запровадження інноваційних механізмів участі громадян у вирішенні місцевих проблем та налагодженню результативної співпраці громадян і місцевої влади.

Про нові можливості, що відкриває веб-портал, розповіли голова громадської організації «Центр Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу» Михайло Наход, Віктор Лях, президент Фонду Східна Європа, Володимир Павлюк, експерт Центру Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу, модератор веб–платформи «Відкрите місто».

За словами керівників проекту, є три рівні роботи ресурсу. Перший – будь-який мешканець міста може зареєструватися на сайті, залишивши свою електронну адресу чи за допомогою свого профілю в соціальних мережах, вибрати категорію проблеми, описати її, позначити на карті і, якщо є можливість, додати фото або відео. Другий – інформація про проблему надходить у відповідні підрозділи міської ради, комунальні підприємства, відділ звернень громадян, який контролює її розв’язання. Також за допомогою платформи можна проконтролювати, у якому статусі перебуває ваш запит, прийнятий до розгляду: вирішений чи не вирішений (з позначенням причини). Третій – відповідний орган міської влади береться за вирішення питання і за допомогою веб-порталу інформує тернополян про результати.

Такі електронні системи вже діють в багатьох міста України. Зокрема,за перші три місяці реалізації проекту було опубліковано 268 проблем, з них 229 прийнято та 125 вже вирішено. У грудні 2013-го року підписано меморандум про співпрацю з Тернопільською міською радою.

- Проект «Відкрите місто» сприятиме відкритості міської влади та налагодженню зворотнього зв’язку з тернополянами, – наголосив заступник міського голови Леонід Бицюра. – Адже тільки спільними зусиллями влади і громади міста ми можемо зробити Тернопіль кращим і комфортнішим для життя.

Джерело: Доба

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top