Головна / Огляд ЗМІ / Популярні імена 2013 року

Популярні імена 2013 року

7fdd851b1998f3919c-1913687У Тернополі ростуть маленькі Платон та Аліка. Такими та ще рядом рідкісних імен назвали діток в нашому місті у 2013 р.
ОЛЬГА ГОВОРЧЕНКО, начальник відділу ДРАЦС міського управління юстиції:
«З рідковживаних імен з початку 2013 р. були такі імена, як: Адам, Єгор, Захарій, Давид, Лука, Мартин, Наум, Нестор, Остап, Сава, Семен, Платон, Тимур. А з дівчаток рідковживаними іменами були: Аліка, Влада, Еліза, Емілія, Каміла, Квітослава, Кіра».
Загалом, розповідають у РАЦСі, тернополяни дотримуються християнських традицій у виборі імен для своїх чад. І називають нащадків відповідно до церковного свята, в межах якого останні народилися. Проте варто батькам пам’ятати кілька правил, обираючи ім’я малечі.
ОЛЬГА ГОВОРЧЕНКО, начальник відділу ДРАЦС міського управління юстиції:
«Взагалі повинні писатися не через «–» імена. Але якщо батьки настоюють на тому, щоб через «–» писали, ми так і пишемо».
Найпоширенішими іменами у 2013 р. в Тернополі стали: Анастасія, Софія та Марія, а серед хлопчиків – Арсен, Артем, Вадим, Владислав, Максим та Олександр.

Джерело: ІНТБ

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top