Головна / Мистецтво / Оркестр музичного училища зіграє саундтреки відомих кінофільмів

Оркестр музичного училища зіграє саундтреки відомих кінофільмів

466x10000_out__На любителів симфонічної музики чекає звітний концерт симфонічного оркестру музичного училища ім. С. Крушельницької. Подія відбудеться, сьогодні 12 лютого о 15.00 в актовому залі педагогічного університету. Вхід вільний.

Для глядачів виступатиме оркестр музичного училища, який складається із студентів та деяких викладачів училища. Диригуватиме заслужений артист України Святослав Дунець та студенти училища.
- У нас нова цікава програма, – розповідає диригент Павло Ванжула. – Твори підібрані від старовинної музики до сучасної. Я думаю присутнім цікаво буде почути твір з Піратів Карибського моря та поему “Фінляндія” Сібеліуса.
Серед творів, які виконуватиме оркестр буде музика до кінофільму “Список Шиндлера”, “Вакханалія” з опери “Самсон і Даліла”, гуморески Дворжака, “Oblivion” та інші. Солістами вечора будуть лауреати всеукраїнських конкурсів Степан Бебих та Марія Дивак, а також Мар’яна Слободян.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top