Головна / Огляд ЗМІ / Олена Підгрушна: Після Олімпіади в Сочі хочу присвятити себе сім’ї.

Олена Підгрушна: Після Олімпіади в Сочі хочу присвятити себе сім’ї.

51761c5f2926398020b3a4c18b0430d0Тернополянка Олена Підгрушна після Олімпіади в Сочі хоче присвятити себе сім’ї. Також спортсменка розповіла, що планує навчитись пекти і вивчати нові кулінарні шедеври.
- На наступний сезон схиляюся більше до сім’ї, ніж до спорту. Мені хочеться побути вдома. Я обожнюю готувати. У мене ще недостатньо практики, та, попри це, за що не візьмуся – усе добре виходить. Єдине, ще не навчилася пекти. Там, де жила раніше, не було духовки. Тепер мрію про те, щоб на кухні власного будиночку вивчати нові кулінарні шедеври, – розповіла Олена Підгрушна.
За словами спортсменки, зараз вона ще не відчуває себе чемпіонкою, оскільки не була вдома . Але каже, що з медаллю не розлучається і ходить з нею на прес-конференції та зустрічі і згадує перемогу.
- Для мене це був найважчий етап у житті. Ніколи ще я не відчувала такої відповідальності, як на тому естафетному відрізку. Я не мала права на жодну помилку на вогневому рубежі. І мусила бігти швидко, чого б це мені не вартувало. Переломний момент був на фінішному колі, де я вела гонку, а основні мої суперниці були лишень за кілька секунд від мене. На першому підйомі відчула, що сили покинули мене. У мозку пульсувала думка: невже мене зараз обійдуть, невже дозволю собі програти? І коли сил уже не залишилося взагалі, на допомогу прийшла воля. «Не буде цього! Нам потрібна перемога! Я витримаю! Я зможу!» – ось з такими думками і доходила до фінішу, – говорить чемпіонка.

Джерело: Високий Замок

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top