Головна / Огляд ЗМІ / Новий розподіл патрулів відбудеться сьогодні

Новий розподіл патрулів відбудеться сьогодні

1898100_656781121050970_2024331787_nНовий розподіл патрулів відбудеться в Українському домі “Перемога” сьогодні, 24 лютого. Затвердять “Єдину схему оперативно-тактичного патрулювання і громадської безпеки”. О 19.00 збирають усіх охочих для пішого патрулювати міста, а о 21.00 – для автопатрулювання.
- Незважаючи на те, що ситуація в місті є контрольованою, розслаблятися ще зарано. На жаль, трапляються поодинокі прикрі випадки правопорушень. Зокрема, 23 лютого зловмисники підпалили один з місцевих магазинів. Тому закликаю тернополян і надалі проявляти громадську активність, бути на охороні свого рідного, громадського і державного майна. Я прошу усіх бажаючих і небайдужих долучатися до громадської безпеки – приходьте та записуйтеся в загони “Охорони правопорядку”, – наголосив міський голова Тернополя Сергій Надал.
Разом з громадськими активістами охорону правопорядку в Тернополі також забезпечують працівники муніципальної поліції та правоохоронці, які перейшли на бік громади.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top