Головна / Рецензії / “Nice Сream” – нове відкриття тернопільської музичної сцени

“Nice Сream” – нове відкриття тернопільської музичної сцени

DSC_6836-1-2Рідко коли новачкам вдається створити відразу такий чудовий першокласний продукт, який відмінно вписується в сучасну звукову палітру і настрій. Команда “Nice Сream” стала для мене приємним сюрпризом. Слухаючи їх музику ти розумієш — перед тобою дійсно хороша робота, і радієш тому, що це зроблено у нас, – пише Надія Ротман.

Про гурт та музику S.arthur– один з учасників гурту, музикант та вельми колоритна персона.

Як прийшла ідея створення проекту”Nice Cream” і який зміст закладено у його назві?

Для початку, я б хотів розвіяти саме розуміння слова “проект”. В наш час дуже важко планувати і проектувати певний рід діяльності. Коли ти відчуваєш музику, шукаєш тих, хто буде допомагати тобі в ній розвиватись, так сказати – свою сім’ю. Ви можете бути зовсім різні, слухати різну музику і бути з інших світів, але вас буде поєднувати одне – ідея. Тільки так можна щось змінити і донести. А це можливо тоді, коли ви один одного надихаєте і допомагаєте одне одному розвиватись. “Nice Сream” – це секрет, який є в людях, і його потрібно розгадати.

Яка роль відведена тобі у гурті?

Роль?… Немає ніякої ролі. Все, що я роблю, це своїм вокалом, емоціями і подачею доношу настрій і зміст нашої музики. Роль кожного – займатись творчістю.

DSC_6838-3Чим керувався при створенні свого сценічного образу для першого виступу?

Сценічний образ – це невід’ємна частина виступу. Це те, в чому ти бачиш подачу. Хтось чи щось тебе надихає на створення музики. І ця ж музика надихає до створення образу. Я веду до того, що це безповоротний процес. Я нічим не керувався, я просто це придумав.

Музиканти схильні до саморуйнування. Тебе це не лякає?

Я вважаю, що не тільки музиканти схильні до саморуйнування, а й люди загалом… Музиканти схильні до наркотиків (сміється). Але насправді вони розвиваються кожної хвилини. Тому, що все, що їх оточує – їх і наповнює. Я не розумію цього саморуйнування. Я навпаки: розвиваюсь і допомагаю розвиватись іншим. Якщо саморуйнування полягає в тому, щоб віддати всього себе творчості, то це мене не лякає. Мене лякає наскільки далеко я можу зайти, щоб добитися результату.

DSC_6841-5

Час від часу наш хід думок та світосприйняття змінюються, а що конкретно впливає на тебе – музика, кіно, книги?

Безперечно час, якщо його правильно використовувати, допомагає збагачуватися. Не думаю, що на мене щось впливає, що хід моїх думок змінюється. Міняється відношення до того, що в тебе в голові, і на цьому базується світосприйняття. Щось одне не може на тебе впливати. Надихає звісно і музика і кіно, книги, картини, виставки. Але з часом стає важче найти гідну музику чи фільм, дуже багато шлаку, але вони є і це не може не радувати.

Яка музика звучить у тебе в голові?

Це все залежить від настрою після сну(сміється). Від мети, яка чекає тебе в цей день. Або ні від чого не залежить. Просто грає в голові і все….. Різна, досить різна, але завжди з сильною подачею…І добрими помислами… Але це теж не факт… Зараз в мені лунає музика моєї душі. Думаю це вже назавжди.

Музикант відповідає за свою музику. Чого ти чекаєш від свого слухача?

Чекаю? Не чекаю … Надіюсь, що в такий складний, страшний, час коли люди зневірюються, бояться, розчаровуються, озлоблюються, зможу докопатися до струн їхньої душі і передати все те, що є в мені. Дати їм надію на любов.

Записала Надія Ротман

Фото автора

Джерело:«Тернопільська липа»

 

 

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top