Головна / Огляд ЗМІ / Незабаром стануть відомі прізвища викладачів-хабарників

Незабаром стануть відомі прізвища викладачів-хабарників

299047Анкетування для того щоб виявити найбільших хабарників у тернопільських вузах проведуть серед студентів місцевих вищих навчальних закладів впродовж наступного тижня.

Опитування буде анонімним.

- Прізвища викладачів, які будуть найчастіше згадувані в анкетах, будуть оприлюднені. Ми також вимагатимемо звільнення таких викладачів. Загалом, як ми бачимо, серед хабаників-викладачів є дві категорії: ті, які вимагають, і ті, які беруть, тому що їм пропонують хабар,- зазначив координатор люстраційного процесу в місцевих вузах Любомир Шимків.

Він також зазначив, що студенти візьмуть під особливий контроль найближчу сесію, окрім цього планують прискіпливу увагу звернути на тих викладачів, які опиняться в ТОПі соцопитування.

- Ми клеїтимемо наклейки на їхніх будинках, фотографуватимемо їхні автівки, будинки, з’ясосуватимемо звідки в них це майно. Якщо доведеться, будемо пікетувати,- сказав Любомир Шимків.

Також впродовж тижня студенти планують спільно з викладачами своїх вузів підписати спільну заяву, в якій обидві сторони зобов’яжуться не давати і не брати хабарів.

Джерело: www.0352.ua

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top