Головна / TOP / Неординарна виставка у “Бункермузі”

Неординарна виставка у “Бункермузі”

У галереї “Бункермуз” триває виставка плакатів, котрі оповідають історію джазу в Польщі. Створені вони в різні роки та в різних техніках — об’єднує їх те, що вони є частиною збірки відомого польського колекціонера Кшиштофа Дидо.

— Джаз — найліпші ліпші ліки на сумні часи. На виставці зібрані оригінальні плакати з галереї Кшиштофа Дидо в Кракові. Європейські виставкові платформи стоять в черзі, щоби взяти їх за немалі гроші та показати в себе. А для виставки в Україні Кшиштоф надав плакати безкоштовно. Вони мандрують: спочатку були у Вінниці, потім — у Луцьку, через два тижні будуть в Кременці. Джазові плакати — частина нашої історії. Бачите, тут є один навіть з ’78 року. Комуністи в Польщі в якихось рамках допускали джаз, а після ‘56 року існували джазові клуби. Тому джазовий плакат у Польщі — окрема школа мистецтва, — консул генерального консульства Республіки Польща в Луцьку Кшиштоф Савицький.

 

Фото: Роман Божко

DSC02768 DSC02770 DSC02772 DSC02776 DSC02788 DSC02790 DSC02797

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top