Головна / Огляд ЗМІ / Недільне Народне віче у Тернополі знову зібрало тисячі тернополян

Недільне Народне віче у Тернополі знову зібрало тисячі тернополян

10315548mВсі причетні до вбивства українців на майданах понесуть покарання, сьогодні опозиція готова взяти на себе відповідальність за стан справ у країні, таємних переговорів з владою не ведуть та ідеали Майдану не зрадять – у неділю, 16 лютого Тернопіль приймав народного депутата Петра Порошенка. Того дня в обласному центрі відбулось одне з наймасовіших народних віче.
Стільки людей народне віче у Тернополі вже давно не збирало. Майдан біля пам’ятника Степану Бандері усіх учасників дійства не вмістив. Шикуються навколо облдержадміністрації, а під час самого віча і дорогу довелось перекрити. А все тому, що напередодні Тернопіль облетіла звістка: до нас їде нардеп Петро Порошенко. Власне саме столичний гість і зібрав цього дня найбільше оплесків.

Каже, бути на місцях зараз не менш важливо, ніж у Києві. Тому після Тернополя запланував зустріч в Івано-Франківську. Основне його послання народу – опозиція в своїх діях – єдина. І амністія щодо активістів – не остаточна мета.

- Кожен, хто причетний до вбивства, до побиття, до крові на українських майданах, гарантовано має бути притягнений до відповідальності. І це не лише помста, і взагалі не помста. Це гарантія того, що ніколи більше ніхто не наважиться віддавати подібні накази, – говорить народний депутат України Петро Порошенко.

Думки про те, що українське суспільство втомилось боротись, народний депутат спростовує. Тернопільському майдану дякує за активність. Самі ж активісти теперішню ситуацію порівнюють з пляшкою шампанського, яку добряче збовтали.
- Умовно пляшка – це наша держава, Україна. Збовтана рідина – це ми, нарід. Корок – Янукович, дротики – оточення Януковича. Що треба зробити, щоби пляшка не розірвалася? Треба корок витягнути, але дуже обережно крутити дротики, бо інакше вся та негативна рідина вийде і може бути біда, – каже учасник віче Микола.

На майдан, кажуть люди, приходили і в морози, а тим паче тепер, коли на вулиці тепліше, а до перемоги ще ближче. В неї вірять, бо стоять навіть не заради себе.

- Навіть не за своє життя, а за краще життя дітей, онуків, правнуків. Фундамент робиться, а вже вони збудують хату, – вважає Микола.

Щодо свого можливого прем’єрства, нардеп стверджує, очолювати уряд Януковича не буде.

- Я провів розрахунки. Кожну годину діяльності цього уряду протягом 4 років суверенний борг України збільшувався на 1 мільйон доларів. Вдень і вночі, у вихідні вони брали в борг 1 млн щогодини і клали собі в кишеню, сподіваючись, що повертати будуть всі українці. Хто таке буде терпіти? В який спосіб економіка має працювати, – говорить Петро Порошенко.

Інструментом у досягненні мети має стати повернення до Конституції 2004-го року, каже Петро Порошенко. Це питання планують розглянути на найближчому засіданні Верховної ради у вівторок, 18 лютого.

Джерело: ТВ4

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top