Головна / Огляд ЗМІ / Народна олімпіада проходила у три етапи

Народна олімпіада проходила у три етапи

1-155Метали бруківку, перетягували канат, тягали гирі на першій народній олімпіаді 15 лютого у Тернополі. Участь у ній взяли 13 команд з міста та області.

Урочисто відкрили олімпіаду на Театральному майдані. Тут пролунав гімн Тернопільського майдану та гімн олімпіади – «Горіла шина, палала…». Майстер спорту, громадський активіст Олександр Башта запалив символічний олімпійський вогонь.

Відтак колона вирушила на міський стадіон. Неподалік, на майданчику біля стадіону, відбувалися змагання.
Олімпіада проходила у три етапи. У першому учасники метали на влучність бруківку, списи, гранати, піднімали автомобільні шини, 16-тикілограмові гирі, перетягували линву. У другому етапі учасники змагань перекочували шини, віджималися від землі, бігали по шинах, тримали їх на витягнутих руках, переносили потерпілого на ношах, збирали та розбирали автомат Калашнікова тощо. У третьому етапі олімпіади між командами відбулося змагання «Лава на лаву».

- провести народну олімпіаду виникла в активістів Тернопільського майдану, – зазначив заступник міського голови Леонід Бицюра. – Таким заходом мешканці міста та області висловили свою позицію щодо Олімпійських ігор у Росії та подій в Україні. Змагання тісно пов’язані з революційними подіями і їх символікою. Автомобільні шини стали своєрідним атрибутом подій на вулиці Грушевського у столиці. Це ми використали у розробці логотипу народної олімпіади, багато естафет проводилися з використанням автомобільних шин. Сподіваюся, народна олімпіада в Тернополі стане прикладом для наслідування в інших містах, адже це чудовий спосіб підняття бойового духу в теперішній нелегкий час.

Джерело: Доба

2-15 156

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top