Головна / Арт-галерея / Найповажніші тернопільські художники організували виставку

Найповажніші тернопільські художники організували виставку

20140213_0047Найповажніші тернопільські художники представили свою творчість у виставковій залі Тернопільської обласної організації Національної спілки художників України. Це п’ятеро найстарших митців, які є членами обласної спілки і живуть та працюють у Тернополі. Подібну експозиції влаштували для того, щоб продемонструвати, що для творчості вік немає значення. Адже незважаючи на свій поважний вік, ці люди продовжують працювати творчо, а дехто із них ще й передає свої знання молодим, викладаючи у ВУЗах.
До нової експозиції увійшли живописні, графічні та скульптурні твори Володимира Мельника, Іван Мулярчука Євгена Удіна, Ярослава Омеляна, Антона Журавля. Митці самі обирали роботи, які вони хотіли показати глядачам, тож на виставці представлена їхня творчість різних періодів.
Євген Удін та Ярослав Омелян виставили свої графічні роботи. Вони є Заслуженими художниками України і добре відомі тернополянам, які цікавляться мистецтвом. Так, Ярослав Омелян нещодавно відзначив 85-річчя. Він працює у галузі станкової та прикладної графіки, плаката, акварелі, рисунка. В експозиції представлені, в основному, його графічні роботи та екслібриси. Євген Удін також надав для виставки свою графіку. Переважно, це зображення різноманітних архітектурних споруд з різних міст і містечок не тільки українських, а й польських, болгарських, словацьких, російських. Варто зазначити, що Євген Удін працює не тільки у жанрі графіки, є у нього й чудові акварельні роботи.
Живописні пейзажі та натюрморти представив на виставці Антон Журавель. Живописні та скульптурні твори показали також ще двоє митців Іван Мулярчук та Володимир Мельник. Володимир Мельник також є Заслуженим художником України. Серед його «теплих», яскравих, пастельних пейзажів є й фотографії пам’ятників, які він виконав. Зокрема, його авторству належить погруддя Володимира Гнатюка, яке встановлене біля ТНПУ. Він, до речі, так само як і Євген Удін, викладає в Інституті мистецтв Тернопільського педагогічного університету.
Дізнатися більше про творчість тернопільських найстарших художників можна завітавши на виставку в арт галерею, що на вулиці Сагайдачного,13. Експозиція триватиме до 22 лютого.
Ольга Трач
Фото автора

Джерело: zz.te.ua

20140213_004пн07 20140213_0047

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top