Головна / Огляд ЗМІ / Міськрада затвердила об’єкти, які відремонтують у 2014-му

Міськрада затвердила об’єкти, які відремонтують у 2014-му

10224767mНезважаючи на революційні події в країні, Тернопіль продовжує жити у звичному ритмі. Сьогодні члени виконавчого комітету міської ради затвердили титульні списки капітальних ремонтів міжквартальних проїздів, вуличного освітлення, реконструкції об’єктів шляхо-мостового господарства, заміни покриття тротуарів та капітального ремонту житлового фонду на 2014 рік.
СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:
«Прийнято рішення про затвердження титульного списку капітального ремонту міжквартальних проїздів, на які виділено 2 млн. 300 тис. грн. Також титульний список капітального ремонту заміни покриття тротуарів в м. Тернополі. На цей рік передбачено 4 млн. грн. Титульний список капітального ремонту вуличного освітлення, це 1 млн. грн. Також титульний список капітального ремонту – реконструкції об’єктів шляхо-мостового господарства на 14 рік. Це передбачено разом понад 24 млн. грн.».
А 12 мільйонів гривень передбачили на капітальний ремонт житлового фонду. Тобто впорядкування покрівель, асфальтного покриття прибудинкових територій, заміни внутрішньобудинкових інженерних мереж, балконів, дашків, парапетів, ремонту спортивних і дитячих майданчиків.
СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:
«Ці списки будуть на сайті міської ради. Вони сформовані завдяки двомісячнику благоустрою і на підставі тих звернень, які надходили від людей, від депутатів міської ради. Пройшли профільні комісії і сьогодні затверджені виконавчим комітетом».
Міський голова каже, цих коштів повинно вистачити. Тим паче це початковий бюджет і він, при потребі, може збільшуватись.

Джерело: ІНТБ

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top