Головна / Огляд ЗМІ / Майже п’ять тисяч абітурієнтів зареєструвались на ЗНО

Майже п’ять тисяч абітурієнтів зареєструвались на ЗНО

73755Незалежно від зміни керівництва Міністерства освіти і науки України, ЗНО відміняти ніхто не буде!
На цьому наполягають організатори тестування на Тернопільщині. Тобто реєстрація на незалежне оцінювання триває до 5 березня. Уже подали заявки більше 70% абітурієнтів нашої області. Але організатори тестування просять не зволікати із реєстрацією.
- Зовнішнє оцінювання – одна із найдієвіших реформ в освіті, тому вона буде продовжена. Переживати, боятися, що тестування не відбудеться або його відмінять, немає ніяких підстав. Ми продовжуємо роботу з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, – пояснив заступник директора ТОКІППО з питань ЗНО та моніторингу якості освіти Юрій Шайнюк.
З Тернопільщини на тестування вже зареєструвалося понад 4,5 тисячі майбутніх абітурієнтів. Найбільше реєструється на ЗНО з української мови і літератури, бо це випробовування – обов’язкове для всіх. Популярними є, як і в минулі роки, математично-природничі дисципліни: математика, біологія і географія. Трохи менше абітурієнтів зареєструвалося на фізику та хімію. Серед гуманітарних дисциплін лідирують історія України та англійська мова. Найменше зареєструвалося для проходження тесту з іспанської – шість майбутніх вступників. Організатори ЗНО закликають абітурієнтів, серйозно підійти до заповнення документів на реєстрацію.
- Програма реєстрації не дозволить зробити помилки. Єдине, що виникають негаразди, коли абітурієнти заповнюють вручну деякі свої персональні дані. Забувають поставити дату, підписатися, вручну затвердити копії. Це, зокрема, стосується документа, який засвідчує особу – паспортних даних, – говорить Юрій Шайнюк.
Джерело: TV-4

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top