Головна / Суспільство / Лілія Проць хоче створити будинок сімейного типу

Лілія Проць хоче створити будинок сімейного типу

normal-311f02a32b2d0be72bed28d2f63057e3Найсильніша, мабуть, не тільки фізично, а й духом…. Лілію Проць у Тернополі знають тисячі. Відомий тренер, діяч і просто хороша людина з активною громадською позицією. Велика сила духу, наполегливість та важка праця. Саме ці якості допомогли Лілії Проць отримати визнання та авторитет серед тернополян.

Вона вміє бути категоричною і водночас компромісною. Не ділить світ на біле та чорне і в усьому шукає золоту середину. Із другого класу захоплювалася шашками. Після школи вивчилася на радіомонтажника, працювала на заводі. 1994-го, на змаганнях із шашок, познайомилася з тренером із важкої атлетики. Тієї ж осені стала майстром спорту з пауерліфтингу. За рік – майстром спорту України міжнародного класу. Тричі ставала чемпіонкою ­світу з пауерліфтингу: 1997 року – серед юніорів, 2010-го й торік. Особистий рекорд у жимі лежачи – 110 кілограмів. У присіданні – 170 кілограмів. Встановила 33 рекорди України з пауерліфтингу. Володарка понад 60 медалей.

Життя Лілії Проць змінилося після того, як у її житті з’явилася маленька Настя. Тепер жінка хоче створити дитячий будинок сімейного типу, щоб ощасливити ще кількох малюків. Вона впевнена, що виховувати дітей треба не тиском, а власним прикладом. Завдяки цьому вдається зберегти вдома мир та спокій. Якщо щось не виходить – треба сісти й подумати, переконана тернополянка. Попри спортивну кар’єру Лілія Проць відома своєю активною громадською позицією і принциповими підходами до важливих для міста питань. Жінка не боїться висловлювати власне бачення і називати речі своїми іменами. Мабуть, тут в знаки дається спортивна дисципліна та стійкість.
Джерело: Фактор Тернопільщини

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top