Головна / Мистецтво / “Козацькі забави” у Тернополі перенесено

“Козацькі забави” у Тернополі перенесено

KozatsykiRozvagy2-300x199Концерт “Козацькі забави”, що мав відбутись 25 лютого, та виступ Філіпа Вілла, запланований на 28 лютого, переносятся у зв’язку з політичними обставинами у державі, – повідомляють у Обласній філармонії.

Нагадаємо,

25 лютого о 18.30 мав відбутись концерт ансамблю “Козацькі Забави”
Музичний колектив, до складу якого ввійшли професійні виконавці (вокалісти, інструменталісти), створений у 1990 році у місті Києві. За час творчої діяльності ансамбль підготував та успішно презентував глядачам близько десяти, різних за жанром, вистав та концертних програм. Ансамбль Лауреат найпрестижніших мистецьких фестивалів та конкурсів, як в Україні так і за її межами. Близько 200 пісень, які ввійшли до репертуару ансамблю – історичні, козацькі, думи, романси, пісні сучасних авторів на козацьку тематику, звучать у концертних програмах гурту. Засновник чоловічого гурту «Козацькі забави» та його художній керівник народний артист України Андрій Верес.

26 лютого о 18.30 в Обласній філармонії впланувався концерт камерного оркестру.
Диригент-Юрій Кульчицький, соліст Філіп Вілла (гітара,франція).
Філіп Вілла — переможець багатьох престижних міжнародних конкурсів , організатор міжнародних гітарних фестивалів на французькому острові Ре. Неодноразово входив до складу журі різних міжнародних конкурсів. Регулярно виступає на європейських фестивалях.

На Валовій

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top