Головна / TOP / Істинний новатор зі Львова. Відкриття виставки

Істинний новатор зі Львова. Відкриття виставки

1926782_483905445066106_1645173404_nЦієї п’ятниці у Бункермузі відкриють виставку чудового львівського живописця Остапа Лозинського.

Назагал сучасне мистецьке середовище Львова поділене на дві великі групи художників — “істинних” та “модних”. В свою чергу «істинних» можемо поділити на новаторів та традиціоналістів. Все це звичайно, умовно. Бо кожна епоха має своїх новаторів і традиціоналістів, тому це лише послужні терміни, які допоможуть спрощено орієнтуватись у художньому різноманітті. Про модних писати не хочеться, бо вони явище скороминуче — модні собі та й все.
З новаторами дещо складніше, бо їхні пошуки потребують детального заглиблення у творчі прояви — саме до цієї категорії належить О. Лозинський.
У всіх виставках його супроводжує пошук — концепції, ідеї, художніх засобів, фактури… Його величезна перевага полягає у чітко сформованому світосприйнятті, яке побудоване на “трьох китах” — українському народному мистецтві, українському іконописі, українському професійному малярстві. Окрім визнання всього українського, він розуміється на його кращих проявах, а відповідно бачить перед собою високі орієнтири. Це та основа, або background якого так бракує нашій талановитій молоді та яку зумів прищепити синові батько (яскравий художник і колекціонер), а не українські навчальні заклади (нажаль).

Відкриття виствки – 28 лютого о 17:00
Триватиме до 16 березня

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top