Головна / Суспільство / Іменем вбитого активіста з Тернопільщини назвуть вулицю

Іменем вбитого активіста з Тернопільщини назвуть вулицю

qnBPCXOAQIEОдразу двох юних героїв втратила Збаражчина цими днями. 19-річного Устима Голоднюка і 17-річного Назара Войтовича застрелили 20 лютого у центрі Києва.

«Якщо не я, то хто?» – так переконували своїх рідних і вирушали на поле бою.

Близькі одного із застрелених, Устима Голоднюка, зі Збаражаригадують, таким хлопець був і до європротестів у державі, таким залишався і останні три місяці, які провів у центрі Києва.

Особливою прикметою збаражчанина на столичному майдані була блакитна каска. Хоча рідні застерігали хлопця не носити такий помітний захист, він запевняв, що ця каска вбереже його від нещастя.

І от цього тижня, коли ситуація в столиці особливо загострилася, рідні вирішили будь-що привезти Устима додому. За ним поїхав батько. І вже до полудня, 20 лютого тато і син мали виїхати в рідне місто. Та не судилося. Трохи згодом з одного куточка країни в інший долетіли погані новини.

Лише на день поїхав в епіцентр столичних сутичок 17-річний Назар Войтович із с. Травневе, теж Збаразького Назар Войтовичр-ну. Разом з хлопцями-односельчанинами прибув до Києва. А за кілька годин на дзвінок від мами замість нього відповіла незнайома жінка із Михайлівського собору.

Хлопці, які були з Назаром, розповідають, що разом йшли до Михайлівського собору. Войтович відійшов на кілька кроків вбік, щоб обійти газон. Там снайперська куля і влучила юнакові в око.

Як Назара, так і Устима планують поховати цими вихідними. Зараз рідні чекають, поки привезуть додому тіла загиблих. Не гає часу і районна рада. Там для сімей загиблих, і поранених земляків збирають гроші.

А на останній сесії райради запропонували навіть назвати вулицю в Збаражі іменем героя-земляка Устима Голоднюка.

Джерело: infoprostir.te.ua

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top