Головна / Рецензії / Гурт “Lama” Назавжди” у Тернополі

Гурт “Lama” Назавжди” у Тернополі

lama_coverУ Тернополі 19 лютого з новим альбомом “Назавжди” виступить Lama.

Сама Lama (Наталя Дзеньків) про новий альбом каже:
“Назавжди” записувався довго, з 2009 року, тому пісні дуже різні як за настроєм, так і за стилістикою. Спочатку був період, коли я захоплювалася рок-н-рольною музикою, тому в деяких композиціях акцент зроблено саме на живий саунд. У піснях, записаних в останні місяці, більш електронне, так би мовити, “прогресивне” звучання. За час створення платівки в нашому житті відбулося дуже багато подій, як у творчості, так і в особистому. Нам потрібен був час для натхнення, для того, щоб реалізувати все задумане. Над створенням альбому працювала велика кількість людей: музикантів, програмерів, інженерів. До речі, у записі різних пісень брали участь три різних симфонічних оркестри!
В альбомі, безумовно, відчутна фірмова стилістика Lama. Ще одна характерна риса – народна мелодика, українське музичне коріння. Він побудований на гармоніях нашого народу.” (з матеріалів офіційного прес-релізу).

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top