Головна / Рецензії / Гурт “Холодне сонце” святкує день народження

Гурт “Холодне сонце” святкує день народження

hs_0116 лютого рок-гурт “Холодне сонце” святкує 12-й день народження. Святковий концерт учасники гурту зіграють у Розважальному комплексі “Амстердам”.

Готика то є не стиль музики, то є її настрій. Тому не так просто визначити чи належить до готичної течії та чи інша музика. Але у випадку з «Холодним Сонцем» іншого в голову ну приходить, з перших акордів занурюєшся в темний романтизм текстів, розміренність та врівноваженість ритму.

В фізиці Сонце називають абсолютно чорним тілом, що зазвичай вводить в шок тих хто чує це вперше, як Сонце може бути чорним… Холодне Сонце – незвичний музичний об’єкт, достатньо цікавий і якісний для того, хто готовий сприймати «холодну» енергію.

Для того щоб слухач відчув настрій він має повірити автору, тому чого б ви не торкнулись, обкладинки диску, веб-сайту, будь-чого що стосується групи, ви будете відчувати знайомий холод – Холод Сонця. Першим інсрументалом «Театр темних пелюсток» відкриває завісу за якою знаходяться 13 мінівистав які цеглинками закривають вихід аж доки останні акорди не опустять завісу і не наступить незвична тиша. Вистава цілістна, продумана і готова до сприймання.

Додам, що це вже другий повноцінний диск, за свою 8-ми річну кар’єру слухач вже мав можливість відчути групу альбомом «Промені сліз», але це було у «далекому» 2004-му. Які зміни пройшли за цей час в музиці, в сенсі, в настрої… скажу тільки що вони не змінили напрямку і не сталі анітрохи «теплішими».

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top