Головна / Огляд ЗМІ / Хто організував нічні заворушення?

Хто організував нічні заворушення?

ternopil02Обласну державтоінспекцію, ОДА, міліцію, прокуратуру та міськрайонний суд Тернополя захопили в ніч з 18 на 19 лютого майданівці. Відповідальність за всі події в обласному центрі взяв на себе міський голова Тернополя Сергій Надал, адже сьогодні міська рада є єдиним легітимним діючим органом влади.

«Місто живе і працює в звичному режимі, забезпечена робота дитячих садочків, шкіл, лікарень, працюють «Теплокомуненерго» та «Водоканал». Так само діють заводи по виготовленню молочних продуктів, хліба та м’яса, як і супермаркети міста, адже це стратегічні об’єкти і мають забезпечувати харчування населення. Решту підприємств ми закликаємо приєднатись до мирного страйку», – запевнив міський голова.

Хто був провокатором вчорашніх вторгнень та підпалів правоохоронних структур в Штабі національного спротиву не розповідають. «Ми не маємо підтвердженої інформації , але ми всі бачили і з нами спілкувалися люди з різко вираженим акцентом, я не розбираюся в такій ознаці, тому незнаю звідки прибули ці люди», – розповіла Марія Чашка, член Штабу національного спротиву.

Джерело: Свобода

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top