Головна / Суспільство / Героїня Майдану з Тернопільщини потребує допомоги

Героїня Майдану з Тернопільщини потребує допомоги

sSdYYbeWmiw-11-300x168Жертвами кривавих подій на Євромайдані стало багато наших співвітчизників, ще більше зазнало важких травм. Серед них і кременчанка Олеся Жуковська, яка 20 лютого ц.р. отримала кульове поранення у шию і зараз перебуває у лікарні. Дівчина залишила повідомлення в соціальній мережі: “Мій стан важкий, але стабільний – лікуюсь, роблю процедури, стараюсь їсти. Лікарі кажуть, що при такому кульовому пораненні можливі важкі ускладнення, тому це початок важкої роботи у лікуванні та реабілітації! Всім дуже дякую за допомогу, моральну підтримку! Люблю всіх вас! Слава Україні!”

У повсякденному житті Олеся – добра та чуйна людина, цікавий співрозмовник та відданий друг. Є активною учасницею фестивалів “Тарас Бульба”, “Підкамінь”, “Захід”, “Вишиванка-фест”. Знайома Ірина розповідає про неї: “Неймовірна в своєму контрасті – позитивна, весела в спілкуванні і дуже глибоко відчуваюча душа, – це помітно у її віршах. Також гарно малює. ЇЇ життя – це теж постійна боротьба”.
Як тільки розпочалися події у Києві, не довго думаючи, вже з першого дня вирішила негайно їхати туди в якості медика-волонтера, аби використати знання та уміння для допомогти потребуючим. Тому, коли з новин стало відомо, що снайпер поранив її, усі були шоковані та стурбовані. На щастя, Олеся змогла вижити і зараз почувається краще.
Батьки, друзі, знайомі і просто небайдужі моляться за її здоров’я, підтримують морально та фінансово, навідують у лікарні. Як приклад, медики Монастириського району, де Олеся працює фельдшером у селі Низьколизи, зібрали та вислали до Києва матеріальну допомогу у розмірі 20 тис. гривень

Збір коштів на повторну операцію триває. Довідка: батько Олесі – Жуковський Федір Іванович, ТВБВ 10019/041АТ Ощадбанк, філія: Тернопільське обласне управління, МФО 338545 код 09338500, р/р 2909294109, особовий рахунок №99200, ідентифікаційний код 2450604352. Кошти можна перерахувати також на рахунок подруги Юлії Лампек: 5168 7572 1588 4950 Приватбанк.

Джерело: Свобода

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top