Головна / Огляд ЗМІ / Футбольні “хулігани” України уклали перемир’я

Футбольні “хулігани” України уклали перемир’я

xkAZwAyQEH0Фанати практично всіх українських футбольних команд домовилися про припинення “війни” між собою у зв’язку із революційними подіями у країні. Перемир’я фанатів уклали на невизначений термін.

“В українському суспільстві зараз склалася дуже непроста ситуація. Зокрема, у деяких фанатських рухів вже почалися проблеми у своїх містах з органами “правопорядку” та місцевою “владою” виключно тому, що представники цих рухів публічно висловили свою мирну, громадянську позицію, на яку вони мають повне право. У зв’язку з цим ми вважаємо, що продовжувати будь-які протистояння між собою – це злочин, який зіграє проти нас же самих і в підсумку тільки погіршить сьогоднішню ситуацію в суспільстві” – йдеться у заяві українських ультрас.
За умовами перемир’я фанатам заборонено займатися “міським” навколофутболом, тобто з’ясовувати стосунки без домовленостей. Також під заборону потрапили заволодіння банерами, шарфами та іншими фанатськими атрибутами опонентів, образливі банери, заряди на адресу один одного або міст-опонентів.
Фанатське перемир’я підтримали фактично усі футбольні клуби України з Прем’єр-ліги, Першої, Другої та аматорських ліг. Долучилися до цієї акції і фанати тернопільської “Ниви”.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top