Головна / Огляд ЗМІ / Європротести полегшують зиму безхатченкам

Європротести полегшують зиму безхатченкам

902Кому вигідні європротести? Теплий одяг, безкоштовний чай та канапки, бочки, біля яких можна погрітися, зробили цьогорічну зиму теплішою для безхатченків.
Пані Романа у місцевому євронаметі збирає та сортує теплий одяг, який відправлять у столицю. Нерідко, бідкається жінка, люди приносять надто зношені куртки і взуття, а то й взагалі літні речі. Вони для протестуючих не згодяться, проте такий одяг не викидають. У місті є ті, кому він потрібний.
п. РОМАНА, волонтер в оргнаметі
«Поношені речі даєм бомжатнікам, он, бачите, скільки «Петрики» написано, то всьо для бідних людей – приходять, ми їм даєм, беруть собі що хочуть».
Приходять не лише по теплі речі. Тут, особливо ближче до пізнього вечора, коли морози стають суворіші, і чаєм гарячим напоять, і нагодують, і навіть полікують, якщо треба буде.
ХРИСТИНА, волонтер в оргнаметі
“Як теплих речей, так чаю, приходять погрітися, ну стараємся помогти, чим можем, медикаментів менше віддаєм, бо на це є потреба більш в Києві, звичайно, коли там вже якийсь випадок, нікому не треба жаліти, ми всі люди і треба один одному допомагати”.
Проте тернопільські активісти наголошують, як і на столичному майдані – п’яних тут не чекають. А серед безхатченків їх, на жаль, більшість. Організатори кажуть, готові допомогти усім, аби не переходили меж адекватної поведінки.
Джерело: ІНТБ

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top