Головна / Огляд ЗМІ / Екстрені телефони у випадку надзвичайних ситуацій

Екстрені телефони у випадку надзвичайних ситуацій

25Оскільки телефон 102 у Тернополі вже другий день не відповідає, міський голова Сергій Надал звернувся до тернополян з проханням у випадку незвичайних ситуацій та провокацій звертатись за номерами гарячої лінії – 1580, 40-20-02, 067-351-57-10.
- До нас звертаються від різних установ і організацій з проханням про забезпечення охорони. Так, ми взяли під захист міський ОВІР. Закликаю підприємства всіх форм власності створити власне патрулювання за місцем праці і проживання ваших працівників, долучатись до нашої громадської охорони, координувати з нами свою роботу. Комунальні служби працюють. Об’єкти комунального життєзабезпечення міста захищені. Головне завдання для нас сьогодні – громадська безпека. Кожен факт мародерства і правопорушень має бути виявлений, зупинений і розслідуваний. Закликаю автолюбителів — неухильно дотримуватись правил дорожнього руку. Долучайтесь до формувань громадської охорони. Будьте нашими «очима» і «вухами», телефонуйте у випадку якихось інцидентів або правопорушень, – заявив Сергій Надал.

Джерело: Фактор Тернопільщини

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top