Головна / Огляд ЗМІ / День Валентина став подвійним святом кохання для більше 20 тернопільських пар

День Валентина став подвійним святом кохання для більше 20 тернопільських пар

1428137_42f14186Зробити День Валентина подвійним святом кохання вирішили більше двох десятків тернопільських пар. Зареєструвати свій шлюб вони вирішили символічно 14 лютого. Як відбувалися церемонії одруження, бачила Вікторія Кравець.
Для Мар’яни та Олександра 14 лютого – суцільне свято. Для дівчини все почалося ще з народження. Адже вона з’явилася на світ саме в цей день. А через кільканадцять років, у День закоханих познайомилася зі своїм тепер уже чоловіком. Тому над вибором дати одруження пара довго не роздумувала.
МАР’ЯНА та ОЛЕКСАНДР, наречені:
«Я просто стояла з другом своїм і кажу «Привітайте мене». Вони кажуть «З чим, з Днем Валентина?» Я кажу «Ні, в мене сьогодні День народження». То вони так привітали і він потім вернувся і ще раз привітали, вже з шампанським. І ми так почали спілкуватися після того».
Для інших молодят, Юлії та Олександра, цей день був лише святом закоханих. Але відтепер став і початком їхнього щасливого сімейного життя.
ЮЛІЯ та ОЛЕКСАНДР, наречені:
«Ідея більше нареченої. Така чудова дата. Я її зразу підтримав, зовсім не сумнівався в тому, щоб її підтримати. І ми дуже втішені, що нам вдалося саме в цей день. Надіємся, що св. Валентин завжди буде нам сприяти, буде нас оберігати і ми будем завжди один одного оберігати, і все буде в нас добре».
Аби молодята могли стати на весільний рушничок саме у День закоханих, в Тернопільському РАЦСі перенесли день реєстрації шлюбів.
ОЛЬГА ГОВОРЧЕНКО, начальник відділу ДРАЦС міського управління юстиції:
«Шлюбними днями є четвер та субота. Оскільки цього року четвер припав на 13 число, бажаючих одружитися в цей день не виявилося. І відділу прийшлось перенести день реєстрації на п’ятницю, 14 лютого».
Всього 14 лютого 2014 р. в Тернопільському РАЦСі зареєстрували 25 новостворених сімей. Телеканал ІНТБ бажає їм щасливого і довгого подружнього життя. Кохайте і будьте коханими!
«Я люблю Юлю. А я люблю Сашу».

Джерело: ІНТБ

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top