Головна / Огляд ЗМІ / Активісти «Охорона громадського правопорядку» носитимуть пов’язки єдиного взірця

Активісти «Охорона громадського правопорядку» носитимуть пов’язки єдиного взірця

205881888583_458008374326568_342810010_nАктивісти громадського об’єднання «Охорона громадського правопорядку» носитимуть пов’язки єдиного взірця.
«На цих пов’язках на білому фоні написано синіми літерами «Громадська охорона». Вони будуть пронумеровані, щоб знати, хто з добровольців і на якій територій працює», – зазначив міський голова Тернополя Сергій Надал.
Очільник міста на вимогу громади просить обмежити перебування у місті осіб із закритим обличчям: «Ті, хто не дотримуватимуться цієї вимоги, спонукатимуть до перевірки їхніх осіб, чим вони в Тернополі займаються і чому перебувають у громадських місцях»
«На території нашого міста немає від кого ховатися і чого боятися. Громада повністю контролює ситуацію, а правоохоронці не чинять антинародних дій проти тернополян. Тож людина, яка не прагне скоїти правопорушень, не має чого ховати своє обличчя від людей», – наголосив Сергій Надал.

Джерело: www.rada.te.ua

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top