Головна / Огляд ЗМІ / З тернопільських кранів тече “свята вода”

З тернопільських кранів тече “свята вода”

svnОсвячену воду із “Водоканалу” вже подали у помешкання тернополян. У неділю, 19 січня, отці освятили водопровідну насосну станцію водопідйому № 3 на вул. 15 Квітня (забезпечує місто водою на 70% – прим. ред.) та білецький водозабір (подає 20-25% води – прим. ред.).
Освячують воду у водопровідній станції для того, аби вона очищала помешкання від зла. А також, для тернополян, які не мають можливості на Водохреща піти до церкви та освятити воду там.

- У цей день Господь Бог зсилає Святого Духа і всі води стають освячені, – каже отець Орест Павлівський. – Тому немає будь якого застереження чи припущення, що вода із резервуарів водоканалу не є освяченою. Вона дійсно є цілющою, вона оздоровлює тіло, освячує домівки , очищає наші серця , наші тіла від бруду та гріха.

Як вважають отці, ця вода знімає все негативне що є в людині. І це велике щастя що в Тернополі вже багато років підряд освячують саме ту воду, яка подається для цілого міста.
- Я бажав б нам всім, щоби через кожного з нас ця святість води могла виливатися на людей, – каже отець Орест Павлівський . – Якщо ми будемо святими, споживаючи святу воду і вийдемо в середовище наших друзів і всі будемо святими, то не буде зла, ненависті не буде ніякого протистояння, бо не буде злоби. Ніхто не буде гніватися і я б хотів щоб Господь благословив і так все сталось.

Також отець Орест запевняє, що ніякої проблеми в тому, що цю воду використовують не тільки для споживання, а й для очищення та навіть водовідведення. Господь Бог створив все для нас в цьому світі і немає нічого що могло б бути непрятним.

Джерело: 20 хвилин

 

До слова, користувачем livejournal gorojanin_iz_b був проведений дослід на якість питної  та освяченої води.

Зразки експерименту:
1. Дощова вода – кришталево чиста
2. Вода з крана (центральне водопостачання) – кристально чиста
3. Вода з крана, очищена п’ятиступеневою системою зворотного осмосу  - кристально чиста
4. Вода освячена  - кристально чиста.

 

На Валовій

0_8efde_a7d19a84_XL

 

 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top