Головна / Суспільство / Юні тернополяни мріють взяти участь у шоу “Танцюють всі”

Юні тернополяни мріють взяти участь у шоу “Танцюють всі”

10308605mКатя Герасимчук та Устим Вірош хочуть стати професійними танцівниками та взяти участь у телепроекті “Танцюють всі”. Вже зараз у дітей – декілька значних досягнень
Дев’ятирічні танцюристи здобули десятки нагород, здружились та мріють стати відомими. Незважаючи на юний вік, вони віддають перевагу складним танцювальним композиціям та не бояться труднощів.
Катю Герасимчук вперше до центру танцювального розвитку Eurodance, де вона зараз займається, привели батьки.
- Віддали дитину на танці для того, щоб вона не сиділа вдома, – каже мама Каті Наталія Герасимчук. – Хотіли, щоб дитина розвивалась, і ми ще ні разу про це не пошкодували.

Саме у п’тирічному віці Катя вперше отримала нагороду. Як пригадує пані Наталія, донечка тоді дуже раділа, думаючи, що вона найкраща. Але такі медалі давали всім дітям, які брали участь у тому конкурсі. Тоді дівчинка танцювала макарену. Зараз улюблені танці Каті – ча-ча-ча і самба. Партнер дівчинки, Устим Вірош, теж танцює з п’яти років. Як і Катрусю, його на танці привела мама.
- Я займаюсь танцями, бо хочу стати найкращим танцюристом України, – розповідає Устим. – Дуже люблю танцювати джайв. Колись у мене краще виходило танцювати ча-ча-ча, але з часом джайв почав вдаватись, тож тепер це мій улюблений танець.
Свою першу медаль Устим отримав так само, як і Катя. Разом у парі діти танцюють два роки. В Устима було дві партнерки. Але танцювати з першою йому було важко, у них часто виникали конфлікти. Після того, як вона покинула танці, його поставили у пару із Катею. Вони подружились і багато часу проводять за межами танцзалу.
- Ця пара дуже талановита, – каже тренер дітей Мар’яна Зварич. – Устим любить Катю і ревнує, коли вона танцює не з ним. Я поставлю Катрусю з кимсь іншим, а Устим відразу запитує: “А я?”
Проте сварки у маленьких партнерів теж бувають, щоправда незначні. Як пригадують самі діти, одного разу перед виходом на танцювальну площадку Катя забула одягнути рукавички, які їй спеціально пошили до плаття. І в цей момент уже було потрібно виступати, через це діти і посварились. Але ненадовго.
- Коли я тільки прийшла до них, пари взагалі були не такі, як мені хотілося, – пригадує Мар’яна Зварич. – Рік до мене вони танцювали з іншим тренером. Але коли я почала з ними займатися, вони буквально за півроку настільки швидко піднялись, що я була вражена.
Як вважає Мар’яна, у цих дітей велике майбутнє і в цьому велика заслуга їхніх батьків. Вона вдячна їм за те, що вони привозять дітей на заняття тоді, коли потрібно.
- Коли прийшла Мар’яна Юріївна, то ми вже тоді зрозуміли, що спуску не буде і треба займатись серйозно, – розповідає Наталя Герасимчук. – Але ми ще ні разу не пошкодували про це, тому що ми бачимо результат. Буває, що діти і справді приходять додому дуже втомленими, але не було такого дня, щоб Катя чи Устим сказали, що не підуть на танці.
Графік у них напружений. На тиждень може бути чотири заняття, два додаткових. У п’ятницю пара займається додатково, а в суботу вони вчать нові танці та композиції. Часто заняття тривають по 3-4 години.
- Діти відвідують усі конкурси, – з гордістю розповідає тренер. – За два роки не пропустили жодного. У них дуже великий потенціал, але для вищого рівня потрібно багато займатись, тому ми так часто сидимо в залі. Вони почали переходити в старшу категорію.
Нещодавно вони зайняли призове місце, на яке навіть не сподівались. Під час канікул, коли усі відпочиватимуть, розважатимуться, дітки свій час проводитимуть на танцювальному майданчику.
- Я тренер строгий, – каже пані Мар’яна. – Але коли ми проводимо час поза залом, то стараюсь якось розвеселити дітей, відволікти їх. Нещодавно ми ходили в боулінг, діткам дуже сподобалось, та й мені було приємно. Я здружилася з ними.
На заняттях маленькі танцюристи люблять порушувати дисципліну. Але їхній тренер знайшла вихід із ситуації. За кожне запізнення діти присідають. Такий “штраф” і дисциплінує, і тренує.
Крім конкурсів та змагань Катя та Устим також танцювали на весіллі. Такий подарунок діти зробили одній із подружок мами Катрусі.
- Ми тоді танцювали повільний вальс і джайф, – розповідає дівчинка. – Нам дуже сподобалось і хочеться ще ось так виступати.
Устим вже визначився, що своє життя він пов’яже із танцями. Хлопчик хоче бути найкращим танцюристом України, як Влад Яма. А от Катруся ще не визначилась. Хоча дівчинці подобається робота хореографа. Вони також танцюють, але при цьому ще навчають дітей.
Обоє були б не проти потрапити на телешоу каналу СТБ “Танцюють всі”, де вони затанцювали б вальс. Поки що діти брали участь лише у тернопільських конкурсах та у Львові. Але Мар’яна Зварич планує після Нового року їздити з ними на змагання у інші міста, де такі події проходять на вищому рівні.
- Для нас чим сильніша пара, тим цікавіше змагатись, – розповідає Катя Герасимчук. – Завжди хочеться перемагати і приємно, коли ми займаємо призові місця у високих категоріях.
Останні змагання, на яких пара зайняла перше місце, були у Львові. Там діти танцювали чотири танці: повільний вальс, квік-степ, ча-ча-ча та джайв. Перед змаганнями їх підтримує не тільки тренер, а й батьки.
- Ми інколи ставимо їм у приклад якусь сильну пару, – каже мама Каті. – І даємо їм ніби таку настанову, щоб вони їх перетанцювали. Ось у такому плані стараємось підтримати, ну і, звісно, фінансово.

Джерело: 20 хвилин

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top